MĚSÍČNÍ PORCE PŘÍPRAVY

Na této stránce najdete speciálně sestavené online kurzy pro jednotlivé měsíce, které vám budeme postupně zpřístupňovat podle harmonogramu měsíční porce přípravy, který vám přišel poštou v prvním balení. Po zpřístupnění vám kurzy budou k dispozici do konce dubna 2020, abyste si mohli opakovat získané vědomosti a dovednosti i po skončení měsíční porce přípravy.


Dále zde najdete online testy pro jednotlivé měsíce. Každý měsíc vám zpřístupníme jeden test z matematiky a jeden z českého jazyka. Vyhodnocení testu je vám k dispozici 3x u každého testu. Všechny testy vám budou přístupné až do konce dubna 2020, to znamená, že pokud v daném měsíci nevyužijete všechny tři pokusy na vyhodnocení, můžete si test znovu udělat později s větším časovým odstupem.


Ve schránce jste spolu s tištenými podklady pro přípravu našli také dva tištěné testy – jeden z matematiky a jeden z českého jazyka. Tyto testy mají oproti online testům výhodu záznamového archu, můžete si vyzkoušet práci s ním. Níže na stránce najdete možnost vyhodnocení jednotlivých testů. Stačí přepsat údaje ze záznamového archu do online formuláře a získáte vyhodnocení testu včetně správného řešení. I zde platí, že každý test můžete vyhodnotit 3x a všechny testy vám budou k dispozici do konce dubna 2020.